Home / Top News / Sarıbıyık efsanesinden ilk fragman geldi!

Sarıbıyık efsanesinden ilk fragman geldi!

Bir döneme damgasını vuran, gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı, Gerçek Kesit: Manyak adıyla filme alındı.

SAPIK’TAN İLHAM ALINDI

Onur Ünlü imzalı ‘Gerçek Kesit: Manyak’ filminin fragmanı, Alfred Hitchcock’un kült eseri Sapık’tan ilham aldı.

FİLMİN KONUSU HAKKINDA

Annesine çok düşkün bir adam olan Rıza belediyede temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Annesine olan düşkünlüğü onun kendi yuvasını kurmasına engel olur. Fakat karşı apartmana taşınan Serpil sayesinde Rıza evlilik fikrine sıcak bakmaya başlar.

Bir yandan evlenmek isteyen bir yandan da hislerinden dolayı suçluluk duyan Rıza bir süre sonra gerçek ile hayali ayırt edememeye başlar. Annesinin ölümünün farkında olmayan, onunla birlikte yaşantısına devam ettiğini düşünen Rıza, Serpil’le ilişki kurmak için çabalar…

GERÇEK KESİT: MANYAK FİLMİNİN FRAGMANI

Filmde, Gerçek Kesit dizisindeki Sarı Bıyık karakteriyle ünlenerek fenomen haline gelen Cahit Kaşıkçılar başrolde yer alıyor.

Komedi-macera türündeki movie, 23 Mart’ta vizyona giriyor.

 

Read More

About admin

Check Also

US: Who is John Bolton?

US: Who is John Bolton?

John Bolton, the newly-appointed US national security adviser, has been a force in Republican foreign policy circles for decades. Regarded as the most divisive US ambassador to the UN, Bolton has served in the Republican administrations of Ronald Reagan, George H W Bush and George W Bush. Here is a track record of his strong…

Leave a Reply

%d bloggers like this: