Home / Gaming / «Riga IFF» un «Spektrs» piedāvā Hodorovska jaunāko darbu «Nebeidzamā dzeja»

«Riga IFF» un «Spektrs» piedāvā Hodorovska jaunāko darbu «Nebeidzamā dzeja»

Rīgas Starptautiskais kinofestivāls (Riga IFF) un kinoprojekts “Spektrs” piedāvā leģendārā režisora Alehandro Hodorovska jaunāko darbu “Nebeidzamā dzeja” (“Never-ending Poetry”). “Nebeidzamā dzeja” kinoteātrī “Ultimate Palace” un “Kino Bize” skatāma no piektdienas, 12. janvāra.

Filma ir kā turpinājums Alehandro Hodorovska – ne vien kinorežisora, wager arī rakstnieka, dzejnieka, mūziķa, psihoterapeita un garīgā skolotāja – autobiogrāfiskajam stāstam, kas aizsākās filmā “Realitātes deja” (2013).

Neraugoties uz tēva sašutumu, pagājušā gadsimta 40. gados Hodorovskis pamet mājas, lai īstenotu sapni kļūt par dzejnieku. Viņš iepazīstas ar māksliniekiem, kas reiz kļūs par literatūras dižgariem. Ieslīguši poētisku eksperimentu pasaulē, viņi visi dzīvo tā, kā tikai retais jelkad atļāvies dzīvot: jutekliski, autentiski, brīvi un traki. Sirreālā vizuālajā valodā pasniegta oda skaistuma un iekšējās patiesības meklējumiem.

Filma saņēmusi skatītāju balvu Sanfrancisko starptautiskajā kino festivālā, kā arī nominācijas Lokarno un Minhenes kinofestivālos, wager savu Latvijas pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada Rīgas Starptautiskajā kinofestivālā.

Read More

About admin

Check Also

How to survive 17 hours stuck on a plane

How to survive 17 hours stuck on a plane

Updated March 24, 2018 09:28:10 Photo: Qantas's first Dreamliner 787-9 being prepared to enter the airline's fleet. (Supplied: Qantas) Dry mouth, confusion, increased anxiety or simply extreme boredom — these are just some of the unpleasant sensations you can expect to experience with long-haul air travel. Longest long-haul flights Auckland—Dubai: 17 hours, 25 minutes Perth…

Leave a Reply

%d bloggers like this: