Home / Top News / Instagram tepkilere dayanamadı geri adım atıyor

Instagram tepkilere dayanamadı geri adım atıyorInstagram kullanıcıları
Facebook’un geliştirdiği zaman tüneli algoritmasından şikayetlerini dile getiriyor. Hatta kullanıcıların bir kısmı uygulamadan uzaklaşma noktasına geldi.

 

Zaman tüneli algoritması en son takip ettiğiniz ya da yakın zamanda etkileşime girdiğiniz kullanıcıların gönderilerini ön plana çıkarıyor ve diğer kişilerin paylaşımlarını ise listenin alt kısımlarına doğru itiyor. Bu nedenle listenizde olan çoğu kişiye ait gönderileri göremiyorsunuz.

 

Kullanıcılardan gelen yoğun talep üzerine bugünden itibaren eski algoritmanın beta testleri başlatıldı. Sınırlı sayıda kullanıcıya açılan bu testlerin sonuçları değerlendirilecek. Eğer testlerde ciddi problemler oluşmazsa, çok yakın bir zamanda uygulamanın eski kronolojik sıralaması geri gelecek.

Read More

About admin

Check Also

Why icebergs can be blue, green or striped

Why icebergs can be blue, green or striped

Icebergs can be beautiful and majestic — but have you ever wondered what gives them their colour? Most of us think of icebergs as white, but they actually come in a range of shades between bright blue and dark green. Some are even striped. "Most icebergs are white — with a hint of blue," said…

Leave a Reply

%d bloggers like this: